Hakkımızda

Hakkımızda

1993 yılında küçük bir şahıs firması olarak kurulan ERENLER MEDİKAL, 2001 yılında Limited firması olarak tüzel yapısını tamamlamıştır. 2005 yılına değin 5 kişilik bir ekip olarak devam eden firmamız, şimdilerde  güven veren büyük bir ağacın dalları misali bünyesinde 40 kişiyi aşkın personeli ile orta ölçekli bir yapıya kavuşmuştur. 

Geniş bir sorumluluk bilinci içerisinde 2007 yılında ithalatla tanışarak  muayene eldiveni ile kaliteli ürün arayışına başladığı günden bu güne 200 den fazla temel ihtiyaç noktasındaki tek kullanımlık medikal malzemeleri, pompa ve sarfları, yüksek kalite yoğun bakım cihazlarını en  ekonomik koşullarda son kullanıcıya sunar hale gelmiştir. Ayrıca firmamız, 2010 yılında medikal kayıt  ve ultrason&video termal printer kağıtlarının da üretimini yaparak başarısını taçlandırmıştır. Akabinde yurtdışında düzenlenen fuarlardaki ziyaretçi kimliğini katılımcı olarak zenginleştirerek  Dubai ARAB HEALTH, Almanya MEDICA, Mısır, İran, Güney Afrika, Nijerya, Kenya, Hindistan, Kazakistan, Brezilya, Çin fuarları ile hem ilgili ülkelerde hem de çevre  ülkelerde  yarattığı katmedeğerin kıvancını yaşamaktadır. 

Şu anda firmamız, 5 katlı 2000m² ofis ve depo alanıyla, yine ayrıca 2000m² iki katlı farklı yerdeki deposuyla, yurtiçi ve yurtdışında kendine inanmış, kader birliği yapmış müşteri camiasıyla, ilkeli ve dürüst hizmet bayrağını daha üst düzeylere taşıma hedefinde ve arzusundadır.

Ali Rıza  TAŞLIÇUKUR
Genel Müdür